Продукція > JAE ELECTRONICS > WP21-S034VA1-R8000
WP21-S034VA1-R8000 JAE Electronics
WP21-SyyyVA1-R8000_Pkg_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 34POS SMD GOLD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 34Pos Rcpt, 0.35 mm pitch.
Інші пропозиції WP21-S034VA1-R8000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP21-S034VA1-R8000 WP21-S034VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics MB-0288-1E_WP21-970908.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 34Pos Rcpt, 0.35 mm pitch