Продукція > JAE ELECTRONICS > WP21-S054VA1-R8000
WP21-S054VA1-R8000 JAE Electronics
WP21-SyyyVA1-R8000_Pkg_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 54POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 54
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.023" (0.59mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 54POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 54, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.023" (0.59mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WP21-S054VA1-R8000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP21-S054VA1-R8000 WP21-S054VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics MB-0288-1E_WP21-970908.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 54Pos Rcpt, 0.35 mm pitch