Продукція > JAE ELECTRONICS > WP25D-P038VA1-R8000
WP25D-P038VA1-R8000 JAE Electronics
WP25D_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 38POS SMD GOLD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 38pos Plug 0.35mm Pitch.
Інші пропозиції WP25D-P038VA1-R8000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP25D-P038VA1-R8000 WP25D-P038VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics MB-0289-2E_WP25D-970922.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 38pos Plug 0.35mm Pitch