Продукція > JAE ELECTRONICS > WP27D-P040VA3-R15000
WP27D-P040VA3-R15000
WP27D-P040VA3-R15000 JAE Electronics
?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.022" (0.57mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.022" (0.57mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP27D-P040VA3-R15000 WP27D-P040VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics jae electronics_jaei-s-a0003549931-1.pdf Headers & Wire Housings 40P 2R PLUG 0.35MM