WP28020015
WP28020015 WAVEPIA.,Co.Ltd
WP28020015.pdf
Виробник: WAVEPIA.,Co.Ltd
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V DIE
Packaging: Box
Package / Case: Die
Current Rating (Amps): 880mA
Frequency: 15GHz
Power - Output: 15W
Gain: 10dB
Technology: GaN HEMT
Supplier Device Package: Die
Part Status: Active
Voltage - Rated: 28 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 300 mA
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V DIE, Packaging: Box, Package / Case: Die, Current Rating (Amps): 880mA, Frequency: 15GHz, Power - Output: 15W, Gain: 10dB, Technology: GaN HEMT, Supplier Device Package: Die, Part Status: Active, Voltage - Rated: 28 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 300 mA.