WP2806008UH
WP2806008UH WAVEPIA.,Co.Ltd
WP2806008UH(S).pdf
Виробник: WAVEPIA.,Co.Ltd
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V 360BH
Packaging: Box
Package / Case: 360BH
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6GHz
Power - Output: 6W
Gain: 11dB
Technology: GaN HEMT
Supplier Device Package: 360BH
Part Status: Active
Voltage - Rated: 160 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 70 mA
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V 360BH, Packaging: Box, Package / Case: 360BH, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6GHz, Power - Output: 6W, Gain: 11dB, Technology: GaN HEMT, Supplier Device Package: 360BH, Part Status: Active, Voltage - Rated: 160 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 70 mA.