WP2806015UH
WP2806015UH WAVEPIA.,Co.Ltd
WP2806015UH%28S%29.pdf
Виробник: WAVEPIA.,Co.Ltd
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V 360BH
Packaging: Box
Package / Case: 360BH
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6GHz
Power - Output: 8W
Gain: 11.6dB
Technology: GaN HEMT
Supplier Device Package: 360BH
Part Status: Active
Voltage - Rated: 160 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 150 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V 360BH, Packaging: Box, Package / Case: 360BH, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6GHz, Power - Output: 8W, Gain: 11.6dB, Technology: GaN HEMT, Supplier Device Package: 360BH, Part Status: Active, Voltage - Rated: 160 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 150 mA.