WP2806045UH
WP2806045UH WAVEPIA.,Co.Ltd
WP2806045UH(S).pdf
Виробник: WAVEPIA.,Co.Ltd
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V
Packaging: Box
Package / Case: Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5GHz
Power - Output: 60W
Gain: 6.56dB
Technology: GaN HEMT
Part Status: Active
Voltage - Rated: 160 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 410 mA
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET GAN HEMT 28V, Packaging: Box, Package / Case: Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5GHz, Power - Output: 60W, Gain: 6.56dB, Technology: GaN HEMT, Part Status: Active, Voltage - Rated: 160 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 410 mA.