WP2S-R051JA25 TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 51mΩ; 2W; 9x3.6mm; -55÷155°C; axial; L: 9mm
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 51mΩ
Power: 2W
Body dimensions: 9x3.6mm
Operating temperature: -55...155°C
Leads: axial
Length: 9mm
на замовлення 4092 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 51mΩ; 2W; 9x3.6mm; -55÷155°C; axial; L: 9mm, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 51mΩ, Power: 2W, Body dimensions: 9x3.6mm, Operating temperature: -55...155°C, Leads: axial, Length: 9mm.
Інші пропозиції WP2S-R051JA25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP2S-R051JA25 WP2S-R051JA25 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics WP-S-1154658.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2W 0.051 Ohms 5%