Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-P020VA1-R6000
WP3-P020VA1-R6000
WP3-P020VA1-R6000 JAE Electronics
670-1172-v1.jpg
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 20POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.033" (0.84mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 1mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN PLUG 20POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.033" (0.84mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 1mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP3-P020VA1-R6000 WP3-P020VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics B-0229-2E_WP3-844867.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 20P PLG B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT