Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-P042VA1-R6000
WP3-P042VA1-R6000
WP3-P042VA1-R6000 JAE Electronics
SJ111555.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.4MM 42POS DUAL SMD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 42P PLG B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP3-P042VA1-R6000 WP3-P042VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics B-0229-2E_WP3-844867.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 42P PLG B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT