Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-P050VAE-R300
WP3-P050VAE-R300 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.4MM 50POS DUAL SMD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors .4mmCP, 50Pos SMTPlug.
Інші пропозиції WP3-P050VAE-R300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP3-P050VAE-R300 WP3-P050VAE-R300 Виробник : JAE Electronics B-0229-2E_WP3-844867.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors .4mmCP, 50Pos SMTPlug