Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-S064VA1-R500
WP3-S064VA1-R500
WP3-S064VA1-R500 JAE Electronics
WP3-SzzzVA1_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 64POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 64
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.039" (1.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 1mm
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN RCPT 64POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 64, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.039" (1.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 1mm, Number of Rows: 2.