WP4806025UH
WP4806025UH WAVEPIA.,Co.Ltd
WP4806025UH(S).pdf
Виробник: WAVEPIA.,Co.Ltd
Description: RF MOSFET GAN HEMT 48V 360BH
Packaging: Box
Package / Case: 360BH
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 5GHz
Power - Output: 25W
Gain: 18.9dB
Technology: GaN HEMT
Supplier Device Package: 360BH
Part Status: Active
Voltage - Rated: 160 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 100 mA
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET GAN HEMT 48V 360BH, Packaging: Box, Package / Case: 360BH, Mounting Type: Through Hole, Frequency: 5GHz, Power - Output: 25W, Gain: 18.9dB, Technology: GaN HEMT, Supplier Device Package: 360BH, Part Status: Active, Voltage - Rated: 160 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 100 mA.