Продукція > JAE ELECTRONICS > WP55DK-P010VA1-R20000
WP55DK-P010VA1-R20000
WP55DK-P010VA1-R20000 JAE Electronics
id=114862
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 10 POS 0.3MM PITCH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.012" (0.30mm)
Height Above Board: 0.016" (0.41mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 10 POS 0.3MM PITCH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.012" (0.30mm), Height Above Board: 0.016" (0.41mm), Number of Rows: 2.