Продукція > JAE ELECTRONICS > WP6-P016VA2-R6000
WP6-P016VA2-R6000 JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ111687.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCP 0.4MM SHLD 16POS DL SMD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors SMTPlug .4mmCP 16Pos.
Інші пропозиції WP6-P016VA2-R6000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP6-P016VA2-R6000 WP6-P016VA2-R6000 Виробник : JAE Electronics B-0230-2E_WP6-706969.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors SMTPlug .4mmCP 16Pos