Продукція > JAE ELECTRONICS > WP6C-P024VA1-R6000
WP6C-P024VA1-R6000 JAE Electronics
pdf_download_exec.cfm?param=SJ112897.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLG 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Shielded 0.4mm pitch 24 pin plug - B2B.
Інші пропозиції WP6C-P024VA1-R6000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP6C-P024VA1-R6000 WP6C-P024VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics B-0277-1E_WP6C-706861.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Shielded 0.4mm pitch 24 pin plug - B2B