Продукція > JAE ELECTRONICS > WP6C-S030VA1-R6000
WP6C-S030VA1-R6000
WP6C-S030VA1-R6000 JAE Electronics
B-0277-1E_WP6C-706861.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors Shielded 0.4mm pitch 30 pin socket - B2B
на замовлення 3386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP6C-S030VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66858&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN RCPT 30POS SMD GOLD