Продукція > JAE ELECTRONICS > WP7-S020VAE-R300
WP7-S020VAE-R300 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.4MM 20POS DUAL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors Recept 20Pos.
Інші пропозиції WP7-S020VAE-R300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP7-S020VAE-R300 WP7-S020VAE-R300 Виробник : JAE Electronics B-0228-2E_WP7-706678.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Recept 20Pos