Продукція > JAE ELECTRONICS > WP9-S020VA1-R500
WP9-S020VA1-R500
WP9-S020VA1-R500 JAE Electronics
B-0245-3E_WP9-706977.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors .4mmPi.8mmHNrwWidth BtoB20pinsock500pcTR
на замовлення 2712 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.031" (0.80mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.8mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP9-S020VA1-R500 WP9-S020VA1-R500 Виробник : JAE Electronics Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.031" (0.80mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.8mm