WPRT20AB-22RJB270
WPRT20AB-22RJB270 TT Electronics/Welwyn
WPRT.pdf
Виробник: TT Electronics/Welwyn
Description: RES CHAS MNT 22 OHM 5% 20W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Resistance: 22 Ohms
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 22 OHM 5% 20W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Resistance: 22 Ohms, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.