WPRT20AB-47RJB270
WPRT20AB-47RJB270 TT Electronics/Welwyn
WPRT.pdf
Виробник: TT Electronics/Welwyn
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 20W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Grade: Automotive
Resistance: 47 Ohms
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 20W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Grade: Automotive, Resistance: 47 Ohms, Qualification: AEC-Q200.