WPRT50AB-470RJB168
WPRT50AB-470RJB168 TT Electronics/Welwyn
WPRT.pdf
Виробник: TT Electronics/Welwyn
Description: RES CHAS MNT 470 OHM 5% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±350ppm/°C
Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Resistance: 470 Ohms
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 470 OHM 5% 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±350ppm/°C, Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Resistance: 470 Ohms, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.