Продукція > AMPHENOL PCD > WPTV00RF151202SAA
WPTV00RF151202SAA Amphenol PCD
Виробник: Amphenol PCD
Description: RHINO WALL MOUNT RECEPTACLE
Packaging: Bulk
Features: Backshell
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 500VAC, 600VDC
Current Rating (Amps): 120A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Shielded
Number of Positions: 1
Orientation: A
Shell Size - Insert: 15-1
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Threaded
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Mounting Feature: Flange
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Electroless Nickel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RHINO WALL MOUNT RECEPTACLE, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 500VAC, 600VDC, Current Rating (Amps): 120A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Shielded, Number of Positions: 1, Orientation: A, Shell Size - Insert: 15-1, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Threaded, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Electroless Nickel, Primary Material: Metal.