WQCF2012Z0M181PB Walsin Technology Corporation
WQCF2012.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CMC 330MA 2LN 180OHM SMD AECQ200
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 330mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz