WQCW1005Z0G68NTB Walsin Technology Corporation
WQCW1005.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 68NH 100MA 1.12 OHM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.12Ohm Max
Q @ Freq: 22 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.62GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68NH 100MA 1.12 OHM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.12Ohm Max, Q @ Freq: 22 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.62GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.026" (0.66mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.