WQQC0806Z0J5N5PB Walsin Technology Corporation
WQQC_Series_Auto.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: COIL AIR CORE 5.5NH 5% SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.053" L x 0.072" W (1.35mm x 1.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.4mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 400MHz
Frequency - Self Resonant: 4.9GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 400 MHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 5.5 nH
Current Rating (Amps): 2.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COIL AIR CORE 5.5NH 5% SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.053" L x 0.072" W (1.35mm x 1.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.4mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 400MHz, Frequency - Self Resonant: 4.9GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 400 MHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 5.5 nH, Current Rating (Amps): 2.9 A.