WR-100S-VF-N1
WR-100S-VF-N1 JAE Electronics
jaeis02248_1-2271420.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 100P P RECEPTACLE 4MM HEIGHT
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WR-100S-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-100S-VF-N1 WR-100S-VF-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD