WR-120SB-VF-N1
WR-120SB-VF-N1 JAE Electronics
?topics_id=66909&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Strip
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.128" (3.25mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 120POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Strip, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.128" (3.25mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.