WR-160P-VF-N1
WR-160P-VF-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 160POS SMD GOLD
Packaging: Strip
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 160
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 4.5mm, 7mm
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN PLUG 160POS SMD GOLD, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 160, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 4.5mm, 7mm, Number of Rows: 2.