WR-20PB-VF-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 20POS VERT SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 20P Plug Vertical 0.5mm SMD.
Інші пропозиції WR-20PB-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-20PB-VF-N1 WR-20PB-VF-N1 Виробник : JAE Electronics JAEIS02268_1-2550277.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 20P Plug Vertical 0.5mm SMD