WR-20SB-VF-N1
WR-20SB-VF-N1 JAE Electronics
J100341-1134775.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 20P Rcpt Vertical 0.5mm SMD
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WR-20SB-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-20SB-VF-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN RCPT 0.5MM 20POS VERT SMD