Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-30P-HF-HD-A1E
WR-30P-HF-HD-A1E
WR-30P-HF-HD-A1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 30p plug SMT R/A
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 30POS R/A SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.185" (4.70mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-30P-HF-HD-A1E WR-30P-HF-HD-A1E Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 30POS R/A SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.185" (4.70mm)