WR-40P-VF-N1
WR-40P-VF-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 40P PLUG 4MM HEIGHT
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WR-40P-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-40P-VF-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 0.5MM 40POS SMD