WR-40P-VF50-N1
WR-40P-VF50-N1 JAE Electronics
J100384-1135389.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 40p plug SMT R/A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.157" (4.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 5.5mm, 8mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WR-40P-VF50-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-40P-VF50-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.157" (4.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 5.5mm, 8mm