WR-40P-VF60-N1
WR-40P-VF60-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.197" (5.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 6.5mm, 9mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.197" (5.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 6.5mm, 9mm, Number of Rows: 2.