Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-40PB-HF-HD-A1E
WR-40PB-HF-HD-A1E
WR-40PB-HF-HD-A1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS R/A SMD GOLD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Strip
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.185" (4.70mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS R/A SMD GOLD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.185" (4.70mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.