WR-40PB-VF-N1
WR-40PB-VF-N1 JAE Electronics
?topics_id=67013&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 4.5mm, 7mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 4.5mm, 7mm, Number of Rows: 2.