WR-40S-VF-N1
WR-40S-VF-N1 JAE Electronics
?topics_id=67049&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2024011216143267445809
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Packaging: Strip
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.128" (3.25mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm
Number of Rows: 2
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS SMD GOLD, Packaging: Strip, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.128" (3.25mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WR-40S-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-40S-VF-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 40P RECEPTACLE 4MM HEIGHT