WR-50P-VF60-N1
WR-50P-VF60-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 50p plug SMT 4mm height
на замовлення 131 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції WR-50P-VF60-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-50P-VF60-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 0.5MM 50POS SMD