WR-50PB-VF60-N1
WR-50PB-VF60-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 50POS SMD
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 50p plug SMT 3mm height.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-50PB-VF60-N1 WR-50PB-VF60-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 50p plug SMT 3mm height