WR-50SB-VF-N1
WR-50SB-VF-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 50p recep SMT 3.25mm height
на замовлення 219 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WR-50SB-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-50SB-VF-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD