WR-60P-VF60-N1
WR-60P-VF60-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 60p plug SMT 3mm height
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD, Packaging: Strip, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.197" (5.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 6.5mm, 9mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-60P-VF60-N1 WR-60P-VF60-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Packaging: Strip
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.197" (5.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 6.5mm, 9mm