WR-60PB-VF50-N1 JAE Electronics
?topics_id=67059&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.157" (4.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 5mm, 5.5mm, 8mm
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.157" (4.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 5mm, 5.5mm, 8mm, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.