WR-60PB-VF60-N1
WR-60PB-VF60-N1 JAE Electronics
?topics_id=66902&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD
Packaging: Strip
Features: Board Guide
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.197" (5.00mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 6mm, 6.5mm, 9mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 60POS SMD GOLD, Packaging: Strip, Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.197" (5.00mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 6mm, 6.5mm, 9mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-60PB-VF60-N1 WR-60PB-VF60-N1 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66902&ext_no=06&index=0&_lang=en Board to Board & Mezzanine Connectors 60p plug SMT 3mm height