Продукція > JAE ELECTRONICS > WR-70P-HF-HD-A1E
WR-70P-HF-HD-A1E JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 70POS SMD R/A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 70p plug SMT 3.25mm height.
Інші пропозиції WR-70P-HF-HD-A1E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-70P-HF-HD-A1E WR-70P-HF-HD-A1E Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 70p plug SMT 3.25mm height