WR-70P-VF50-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 70POS VERT SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 70P Plug Vertical 0.5mm SMD.
Інші пропозиції WR-70P-VF50-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-70P-VF50-N1 WR-70P-VF50-N1 Виробник : JAE Electronics JAEIS02185_1-2550408.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 70P Plug Vertical 0.5mm SMD