WR-70P-VF60-N1
WR-70P-VF60-N1 JAE Electronics
JAEIS02177_1-2550200.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 70p plug SMT 3.25mm height
на замовлення 104 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WR-70P-VF60-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-70P-VF60-N1 WR-70P-VF60-N1 Виробник : JAE Electronics Board-To-Board_PG_V2.2.pdf Description: CONN PLUG 0.5MM 70POS SMD