WR-70PB-VF-N1
WR-70PB-VF-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.5MM 70POS SMD
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 70p plug SMT 3.25mm height.
Інші пропозиції WR-70PB-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-70PB-VF-N1 WR-70PB-VF-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 70p plug SMT 3.25mm height