WR-70SB-VF-N1 JAE Electronics
Board-To-Board_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RECEPT 0.5MM 70POS SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 70p recep SMT 3.25mm height.
Інші пропозиції WR-70SB-VF-N1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WR-70SB-VF-N1 WR-70SB-VF-N1 Виробник : JAE Electronics J100384-1135389.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 70p recep SMT 3.25mm height